All Products
Keywords [ lowara mechanical seal ] match 80 Products.
John Crane 58U 59U Metal Bellow Mechanical Seal For Water Pump
| Model: | 59U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | SSIC SSIC PTFE |
CAR PTFE SS304 Water Pump Mechanical Seal John Crane Type 59U 58U
| Model: | 59U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | CAR TC PTFE |
58U 59U Water Pump Mechanical Seal John Crane Type SS304
| Model: | 59U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | TC TC PTFE |
Industrial Replacement Burgmann M7N Mechanical Seal M74 14 200mm
| Model: | M7N |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-200mm |
| Material: | SSIC SSIC EPDM FEP NBR |
ODM M7N M74 Burgman Mechanical Seal 200mm SS304 Acid Resistant
| Model: | M7N |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-200mm |
| Material: | CAR SSIC EPDM NBR FEP |
SUS304 Spring Boiler Feed Pump Mechanical Seal Replace Burgman M7N M74
| Model: | M7N |
|---|---|
| Speciflcation: | 18mm-200mm |
| Material: | TC TC EPDM FEP NBR |
Burgmann M7N M74 Water Pump Mechanical Seal 200mm Metal bellows
| Model: | M74 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-200mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM |
Replaces Burgman M2N Spring Mechanical Seal 60mm For Fristam Pumps CAR CER
| Model: | M3N |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 12-60mm |
| Material: | CAR CER NBR |
Water Pump Safematic Mechanical Seal 14mm Heat Resistant Durable
| Model: | 110 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-16mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM |
Type 110 Dongfang Water Pump Spring Mechanical Seal 20mm 45mm Durable
| Model: | 110 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 20-45mm |
| Material: | CAR SSIC TC NBR |

