All Products
Keywords [ lowara mechanical seal ] match 80 Products.
GB124 Industrial O Ring Centrifugal Pump Seal Types 16mm 120mm SS304 Spring
| Model: | GB124 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 16-120mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM PTFE |
Type GB102 Industrial Automotive Water Pump Seal 90mm O Ring
| Model: | GB102 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 25-90mm |
| Material: | TC TC |
ISO Industrial O Ring Centrifugal Pump Seal Oil Pump 16mm GB124
| Model: | GB124 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 16-120mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM PTFE |
SS316 58U O Ring John Crane Pump Seal 12mm Water Pump Shaft Seal
| Model: | 58U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 12-100mm |
| Material: | CAR SIC EPDM FEP |
SUS304 Spring Water Pump Shaft Seal Burgman M7N M74 G6 G60 Metal Bellows
| Model: | M7N |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | SSIC SSIC EPDM FEP NBR |
Burgman Type M37 120 Mechanical Water Pump Seals 100mm Unbalanced
| Model: | M37 120 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Materail: | CAR SIC TC PTFE |
GB105 Type 18mm Automotive Water Pump Seal SS304 Metal Bellows
| Model: | GB105 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 18-160mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM PTFE |
ZU43 44 High Temperature Automotive Water Pump Seal 100m General Speed
| Model: | GB112 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 18-100mm |
| Material: | TC TC |
18mm O Ring 527 Type Auto Cooling Pump Seal For Clean Water Pumps
| Model: | GB527 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 18-100mm |
| Material: | TC TC |
SS316 Unbalanced TC Automotive Water Pump Seal 90mm O Ring GB102
| Model: | GB102 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 25-90mm |
| Material: | TC TC |

