All Products
Keywords [ lowara pump mechanical seal ] match 80 Products.
SGS John Crane 58U Water Pump Mechanical Seal 14mm Metal Bellows
| Model: | 58U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | SSIC SSIC EPDM FEP |
CAR PTFE SS304 Water Pump Mechanical Seal John Crane Type 59U 58U
| Model: | 59U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | CAR TC PTFE |
58U 59U Water Pump Mechanical Seal John Crane Type SS304
| Model: | 59U |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Material: | TC TC PTFE |
SUS304 Spring Boiler Feed Pump Mechanical Seal Replace Burgman M7N M74
| Model: | M7N |
|---|---|
| Speciflcation: | 18mm-200mm |
| Material: | TC TC EPDM FEP NBR |
Burgmann M7N M74 Water Pump Mechanical Seal 200mm Metal bellows
| Model: | M74 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-200mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM |
KL110 SS304 Wilo Pump Mechanical Seal 45mm Metal Bellows High Flexibility
| Model: | KL110 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-45mm |
| Material: | CAR CER SSIC TC NBR EPDM |
ABS AFP Submersible Pump Mechanical Seal 90mm 100mm Wave Spring
| Model: | ABS W014 |
|---|---|
| Speciflcation: | ABS W014-65 80 90 100mm |
| Material: | SS304 CAR |
1527 Industrial Boiler Feed Water Pump Mechanical Seal 16mm Tungsten Carbide
| Model: | 1527 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 16-100mm |
| Material: | TC TC |
22mm 103B Food Sanitary Pump Mechanical Seal DIN24960 Standard
| Model: | 103B |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 20-50mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM |
Alc Lkh Double Face Pump Mechanical Seal P07 22mm
| Model: | P07-22 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 22mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM |

