All Products
20mm Flygt Pump Mechanical Seal with TC Face for Replace Flygt 2610 2620 2630 2640 3085 ISO9001-2015 Certified
| Size: | 20mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
90mm Metal Frame Flygt Pump Seal with TC Face and ISO9001-2015 Certified Cartridge Mechanical Seal
| Size: | 90mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
ISO9001-2015 Certified 60mm Flygt Pump Cartridge Mechanical Seal with Tungsten Carbide TC and VITON FPM
| Size: | 60mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
ISO9001-2015 Certified 25mm Replace Flygt Cartridge Seal with New Design for Pump Models 2660 4630 4640 8105
| Size: | 25mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
20mm Flygt Pump Cartridge Seal with Tungsten Carbide TC Faces and VITON FPM Elastomer for SS316 Hastelloy C AM350
| Size: | 20mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
BERGMAN Replace Flygt Pump Seal FWL-105mm 3312 3351 3400 3501 3531 7084 7121 Lower Sealing Mechanical Seal
| Name: | Mechanical Seal |
|---|---|
| Traemark: | Bergman |
| Origin: | Guangdong, China |
BERGMAN Replace Flygt Pump Seal FTL-120mm 3310 3350 3530 3600 Lower Sealing Mechanical Seal
| Name: | Mechanical Seal |
|---|---|
| Traemark: | Bergman |
| Origin: | Guangdong, China |
BERGMAN Replace Flygt Pump Seal FS-120mm 3800 3602 3351 3531 7121.9X5 Metal Frame Cartridge Mechanical Seal
| Name: | Mechanical Seal |
|---|---|
| Traemark: | Bergman |
| Origin: | Guangdong, China |
BERGMAN Replace Flygt Pump Seal FOU-45mm 2201 3140 3151 3152 5033 Upper Sealing Mechanical Seal
| Name: | Mechanical Seal |
|---|---|
| Traemark: | Bergman |
| Origin: | Guangdong, China |
BERGMAN Replace Flygt Pump Seal FQU-60mm 3170 3201 4670 5550 600 7045 Upper Sealing Mechanical Seal
| Name: | Mechanical Seal |
|---|---|
| Traemark: | Bergman |
| Origin: | Guangdong, China |

