All Products
Keywords [ 25mm flygt mechanical seals ] match 116 Products.
OEM Food Grade 25 35mm Apv Pump Seal Unbalanced Single Spring
| Model: | APV |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 25-35mm |
| Material: | SSIC SSIC EPDM |
GB124 Industrial O Ring Centrifugal Pump Seal Types 16mm 120mm SS304 Spring
| Model: | GB124 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 16-120mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM PTFE |
ISO Industrial O Ring Centrifugal Pump Seal Oil Pump 16mm GB124
| Model: | GB124 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 16-120mm |
| Material: | CAR SSIC TC EPDM PTFE |
20mm Flygt Pump Cartridge Seal with Tungsten Carbide TC Faces and VITON FPM Elastomer for SS316 Hastelloy C AM350
| Size: | 20mm |
|---|---|
| Face Material: | Tungsten Carbide TC |
| Seat Material: | Tungsten Carbide TC |
Burgman Type M37 120 Mechanical Water Pump Seals 100mm Unbalanced
| Model: | M37 120 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 14-100mm |
| Materail: | CAR SIC TC PTFE |
SS316 Unbalanced TC Automotive Water Pump Seal 90mm O Ring GB102
| Model: | GB102 |
|---|---|
| Speciflcation: | Shaft Hole 25-90mm |
| Material: | TC TC |

